image

Hakkımızda

image
image

Marmara Kuru buz Sanayi ve Ticaret Anonim şirketimizin ana faaliyet alanı kuru buz üretimi, sevkiyat ve satışı ile olmakla birlikte kuru buz ile temizlik hizmeti sağlayarak müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktır. Çeşitli ebatlardaki saklama kapları ile 10 kg dan 500 kg a kadar taşıma kapasitesi ile hizmet verilmektedir.

Firmamız çerçevesinde sunduklarımız;  kaliteli, zamanında ve müşteri isteklerine göre hizmet üreterek hareket etme, satış öncesi ve satış sonrası destek ile müşterilerimizin kuru buz noktasındaki tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere hareket etmektedir. 

 

Marmara kurubuz ailesi olarak kuruluş değerlerimiz arasında yer alan insana, çevreye ve topluma saygılı olma ilkesi doğrultusunda öncelikle hareket etmekteyiz.​ Teknolojiyi yakından takip ederek yenilikçi yaklaşımlar kullanarak sürekli işimizi ve kendimizi geliştirmek ve iyileştirmek için çalışıyoruz. ​Faaliyetlerimizi ilgili mevzuat ve standartlar uygun halde sürdürmeye devam ediyoruz. ​Çalışanlarımızın ve iş yaptığımız tüm partnerlerimizin çevre bilincini artırmak, çevre ve doğa ile dost, geri dönüşümlü ürünler kullanmalarını teşvik etmek ve sağlamak başlıca sorumluluğumuzdur.

Firmamızın çözüm ortağınız olarak;

  • Müşteri taleplerine göre istenilen ölçülerde kaliteli üretim yapmayı,

  • Sevkiyatlarımızı müşteri konumlarına göre zamanında teslim etmeyi,

  • Sürdürülebilir kurubuz tedariği ile kesintisiz hizmet sunmayı,

  • Satış sonrasında müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmayı amaç edinmiştir.

Kalite Politikası

Dinamik bir kalite yönetimi gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Üretim ve tedarik süreçlerinde önce iş sağlığı ve güvenliğini düşünerek başlıyor, bulunduğumuz sektörün kalite standartları ve iş akış proseslerini sürekli geliştirmeyi  hedefliyor ve müşteri beklentilerini yerine getirmeyi amaç ediniyoruz.

Çevre Politikası

Marmara kurubuz ailesi olarak kuruluş değerlerimiz arasında yer alan insana, çevreye ve topluma saygılı olma ilkesi doğrultusunda öncelikle hareket etmekteyiz.​ Teknolojiyi yakından takip ederek yenilikçi yaklaşımlar kullanarak sürekli işimizi ve kendimizi geliştirmek ve iyileştirmek için çalışıyoruz.

Misyonumuz

İhtiyaç duyulduğunda ulaşılabileceğiniz ve müşteri taleplerinin üretim ve tadarik süreçlerini doğru bir şekilde yöneterek sadece satış odaklı olmayan  satış öncesi ve sonrasında da kaliteli hizmet sunarak karşılıklı memnuniyeti yaratmak, arttırmak ve sürdürmek için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Müşterilerimizi, ekip arkadaşlarımızı ve iş yaptığımız partnerlerimizi düşünen, kaliteyi, hizmette memnuniyeti, ürünlerimizde çevre ile dost, faaliyette bulunduğu sektöründe lider ve örnek bir şirketi olmak istiyoruz.

Telif © 2019 Güney Marmara Kuru Buz, Tüm Hakları Saklıdır Tasarım : Alivre